Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vezeme pohár z Velkého Meziříčí

16.02.2020 | Jiří Obršlík

Minižáci 6+1...

Družstvo minižáků v rámci přípravy vyrazilo na turnaj v házené 6+1 do Velkého Meziříčí (JUST IT Cup). Jedná se o chlapce ročníků 2009 a mladší, kteří se pomalu formují a chystají do kategorie mladších žáků. Jejich vrcholem bude letos turnaj v Praze (Prague Handball Cup a Polanka Cup v Ostravě).
Předvedli vyrovnaný výkon po celý turnaj a v žádném utkání nepoznali porážku, zaslouženě si odvezli putovní pohár za první místo. V konkurenci sedmi družstev předváděli hru, která byla opřena zejména o pohyblivou obranu s rychlým přechodem do útoku. I v postupném útoku se chlapci uměli prosadit a to ze všech postů, v prostorách spojek se nám dařil náběh s uvolněním pivota i křídel. Všichni hráči se střelecky prosadili a strávili dostatek času na hřišti. Družstvo získalo i individuální ocenění za nejlepšího hráče turnaje. 


1. HK Ivančice
2. TJ Sokol Velké Meziříčí "A"
3. DHC Slavia Praha "A"
4. TJ Sokol Velké Meziříčí (dívky)
5. DHC Slavia Praha "B"
6. TJ Sokol Vršovice
7. TJ Sokol Příbram
8. TJ Sokol Velké Meziříčí "B"


Sestava:
Chaloupka Dušan, Urban Lukáš, Klíma Lukáš, Slavík Jan, Slavík Miloslav, Obršlík Jan, Novák Oldřich, Šenflok Jiří, Kocián Dominik, Dokoupil Adam, Zajíček David

Trenéři:
Obršlík Jiří
Zajíček Kamil
Slavík Ondřej


FOTKY 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS