Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Body byly blízko

01.03.2020 | Jiří Obršlík

Mladší žáci...

HK Ivančice : TJ Sokol Újezd u Brna   20:23 (12:10)


Mladší žáci nastoupili ve druhém kole jarní části na domácí palubovce proti jednomu z favoritů soutěže TJ Sokol Újezd u Brna. Po důkladné přípravě na pátečním tréninku vstoupili úspěšně do utkání a soupeře trošku zaskočili. Náš kolektivní výkon a fungující obrana se promítla do výsledku a průběžného vedení v prvním poločase až o čtyři branky. Bohužel konec prvního a zejména začátek druhého poločasu nevyšel, kde se nám nedařilo ubránit rozdílové hráče Újezdu a střed obrany byl více průchozí než měl být. K tomu se přidala pasivita v útočné fázi a nepřesná střelba z nepřipravených pozic. Utkání bylo ve třicáté minutě rozhodnuto a tak obě strany pustili na hřiště širší kádr. Utkání mělo náboj a svoji kvalitu, kde byl znát u obou družstev oproti utkání z podzimu výkonnostní posun.

Trenér:
Jiří Obršlík

Sestava:
Šrámek Jan, Obršlík Jan (3), Slavík Miloslav, Dokoupil Adam (2), Kadaňka Šimon (1), Stehlík Vítek, Novák Oldřich (2), Vérosta Daniel (1), Zajíček Filip (5), Korvas Daniel (4), Málek David (2)

FOTKY
 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2011 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS