Lenka Hájková | | Žačky | Žačky - žákovská liga

4. kolo Žákovské ligy starších žaček

Starší žačky

V neděli 8. 3. odehrály ivančické starší žačky další kolo Žákovské ligy. Tentokrát je čekala daleká cesta do Lázní Kynžvart. V tomto kole jsme se potkaly kromě s domácím družstvem Lázní Kynžvart s týmy z Liberce, Vršovic a Kunovic. Po jedné výhře a dvou těsných porážkách jsme si připsaly do tabulky dva body.

V prvním utkání jsme nastoupily proti družstvu z Liberce, které v předešlých utkáních v Žákovské lize nezískalo žádný bod. I když nám první utkání dělají problém, a ani tentokrát jsme nepředvedly úplně naši hru, tak děvčata po zásluze zvítězila 16:10. V druhém utkání jsme nastoupily proti Kunovicím. Bylo to pohledné a bojovné utkání, kdy se po celý zápas přelévalo vedení z jedné strany na druhou. Na konci utkání byly šťastnějším družstvem Kunovice díky vítězství 13:11. V tomto utkání si bohužel obnovila zranění kotníku Nela Weberová, která do dalších utkání již nezasáhla. Třetí utkání proti Vršovicím skončilo naší prohrou o jedinou branku, a to především kvůli neproměněným vyloženým šancím a zbytečným ztrátám míčů v závěru utkání. Poslední utkání jsme odehrály proti domácímu týmu, který se pohybuje v popředí hodnocení Žákovské ligy. Naše děvčata držela se soupeřem krok do 12. minuty 1. poločasu, kdy bylo skóre 4:6. Do konce prvního poločasu nám však domácí odskočily na rozdíl pěti branek a 2. poločas už byl plně v jejich režii, čemuž odpovídá i konečný výsledek utkání 12:24.

Již tuto neděli 15. 3. se starší žačky představí opět na domácí palubovce, kdy jim soupeřem bude od 15:30 hod. družstvo Tatranu Bohunice.

HK Ivančice – DHK Lokomotiva Liberec 16:10 (9:3)

Sestava a branky: Hacarová 2, Dotramy, Měrková, Kusslová, Klímová, Svobodová, Brustmannová 2, Vavroušková 3, Weberová 5, Dohnalová, Šteflová 3, Fadrná, Cvrkalová 1/1

HK Ivančice – SHK Kunovice 11:13 (4:5)

Sestava a branky: Hacarová, Dotramy, Měrková, Kusslová, Klímová, Svobodová, Brustmannová 2, Vavroušková 2, Weberová 4/2, Dohnalová, Šteflová 1, Fadrná, Cvrkalová 2

HK Ivančice – Sokol Vršovice 11:12 (7:10)

Sestava a branky: Hacarová 2, Dotramy, Měrková, Kusslová, Klímová 1, Svobodová 1, Brustmannová 3/2, Vavroušková 2, Weberová, Dohnalová, Šteflová 2, Fadrná, Cvrkalová

HK Ivančice – Lázně Kynžvart 12:24 (5:10)

Sestava a branky: Hacarová 3, Dotramy 1, Měrková 1, Kusslová, Klímová, Svobodová, Brustmannová, Vavroušková 3, Weberová, Dohnalová 3, Šteflová 1, Fadrná, Cvrkalová