Lenka Hájková | | Dorostenky | Žačky

Dorostenkám a starším žačkám začala nová sezóna

Mladší dorostenky + starší žačky ....

V sobotu 12. září odjelo družstvo mladších dorostenek doplněné o dvě starší žákyně ke svému prvnímu mistrovskému utkání do Kunovic. Děvčatům absolutně nevyšel vstup do utkání, kdy již v 10. minutě prohrávaly 1:7. Bohužel jsme neproměňovaly vyložené brankové příležitosti, které nás nakonec stály lepší výsledek v tomto utkání. Ivančické dorostenky sice zlepšily zakončování svých připravených střel, ale bohužel to nestačilo na lepší výsledek než 17:19. Již v sobotu 19. 9. čeká mladší dorostenky další kolo na půdě soupeřek, kdy se od 11:30 hod. střetnou s družstvem Veselí nad Moravou.

SHK Kunovice – HK Ivančice 17:19

Fadrná – Vavroušková 7/1, Doležalová 1, Kamencová 4, Šteflová 1, Navasardyanová 1/1, Cvrkalová 1, Kusslová 2

V sobotu 12. září kromě mladších dorostenek odjelo ke svým prvním mistrovským utkáním i družstvo starších žaček. Vzhledem k několika onemocněním, zraněním a souběžně hranému utkání mladších dorostenek, odjely starší žačky k utkáním v netradičním složení. Poděkování patří především Klárce Knotkové, Nadi Albrechtové a Káji Maturové, které jsou věkově mladší žačky, ale ochotně odjely pomoct na turnaj starším žačkám.

Soutěž starších žaček se letos hraje turnajovým způsobem, tedy každé družstvo nastupuje ke dvěma mistrovským utkáním. Nejprve nám bylo soupeřem družstvo Tatranu Bohunice. Jen kvůli několika neproměněným brankovým příležitostem nebo nastřeleným tyčkám nebyl rozdíl ve skóre vyšší. Po 50 minutách svítil na ukazateli výsledek 32:15 pro naše barvy. Ihned následovalo druhé utkání proti domácímu družstvu Újezd u Brna. Od začátku bylo jasno o tom, kdo na hřišti dominuje, a ivančická děvčata zaslouženě zvítězila 40:13.

Tatran Bohunice – HK Ivančice 15:32

Zelinková  - Svobodová M. 1. Knotková 3, Weberová 2, Maturová 2, Svobodová V. 6. Brustmannová 8, Dotamy 1, Dohnalová 4/1, Hacarová 5, Albrechtová

Sokol Újezd u Brna – HK Ivančice 13:40

Zelinková – Knotková 10, Svobodová M. 3, Maturová 3, Dohnalová 2, Hacarová 3, Weberová 2, Svobodová V. 5, Dotramy 6, Brustmannová 6. Albrechtová