Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

SKKP Brno nad naše síly

10.10.2020 | Jiří Obršlík

Starší žáci...

starší žáci


HK Ivančice : SKKP Brno  18:33 (9:16)

Po předchozím neúspěchu jsme vstoupili do utkání s jednoduchými instrukcemi a s vědomím, že soupeř je nad naše síly. Bylo odehráno několik kol a lze lépe vyhodnotit síla, kterou určitý tým disponuje. 
Využili jsme této situace a nehledě na zisk bodů jsme si zkusili stanovit naše herní priority a kritické body, jenž nám dělají největší problémy. Odehráli jsme výborně začátek utkání a byli vyrovnaným soupeřem, chlapci zjevně zaskočili nejen sebe, ale soupeře. Zamezili jsme zbytečným chybám a hra překvapivě po zadaných instrukcích fungovala v náš prospěch. První poločas byl nejlepším výkonem v sezóně, druhý již přinesl několik zbytečných = netaktických chyb, ale i tak zanechal v mysli trenérů i hráčů dobrý pocit. Soupeř byl lepší, ale my konečně šli svou cestou, která bude proti srovnatelným soupeřům jistě vítězná...
Doufám, že nám vynucená pauza vše nenaruší a nebudeme muset začít vše budovat od začátku...Sestava:

Kadaňka Š. (4), Málek D. (3), Korvas Š. (3/1), Stehlík V., Dokoupil A., Dokoupil D., Šrámek J., Novák O., Vyhnálek L. (1), Zajíček F. (2/1), Homolka M. (5), Obršlík J.

Trenéři:

Obršlík Jiří + Zajíček Kamil 

 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2011 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS