Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj generací 2022 je minulostí

22.06.2022 | Lenka Hájková

Tradiční akce ...

V sobotu 30. 7. 2022 se již tradičně konal v ivančické sportovní hale Turnaj Generací. Na akci, na které se každoročně sejdou házenkáři a házenkářky všech věkových kategorií, aby si po letní či delší pauze opět připomněli, jak se ta házená hraje, se i letos sešlo velké množství házenkářských nadšenců, kteří na palubovce předvedli, že házenou lze milovat v každém věku.

Herní odpoledne zahájili ti nejmladší a po nich přišla na řadu smíšená kategorie do 14 let. Následně se na hřišti sešla mužská složka 14 - 34 let. Po nich následovalo utkání ženské složky 15 let - nekonečno. Po následném předávání ocenění jubilantům se na hřišti představila opět mužská složka, tentokrát však 35 let až nekonečno. 

Věříme, že si sportovní odpoledne na ivančické hale všichni příznivci házené užili a doufáme, že se brzy opět setkáme, a to na prvních domácích utkáních nadcházející ligové sezóny.
 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2011 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS