Jiří Obršlík | | Žačky

K bodům chyběl jenom krůček

Mladší žačky...

HK Ivančice : HK Veselí nad Moravou 10:11 (2:5)

Domácí hráčky se poučily z nevydařeného utkání v Kuřimi a hned od začátku nám začala fungovat obraná fáze. Bohužel jsme nedokázali v prvním poločase na fungující obranu navázat i v útoku. Plno zbytečných chyb a neproměnění  nepřipravených střeleckých pozic  stanovilo poločasový výsledek 2:5. Do druhého poločasu hráčky nastoupily s odhodláním nepříznivý stav otočit. Obrana našemu družstvu nadále fungovala a proměňováním střeleckých příležitostí (Ema 8 branek) jsme dokázali těsně před koncem soupeře dotáhnout na nerozhodný stav.  Soupeř měl v závěru více štěstí a dokázal vstřelit vítěznou branku.  Za výkon a bojovnost ve druhém poločase 8:6 si hráčky zasloužily pochvalu. Děkujeme všem divákům za výbornou atmosféru v hale.