Jiří Obršlík | | Ženy

Druhá domácí výhra

Ženy...Zprávy TIV od 12:33...

HK Ivančice : SK UP Olomouc 33:22 (18:8)

V neděli 19.02.2017 nastoupily ženy HK Ivančice ke druhému klání v jarní části sezóny proti SK UP Olomouc. Z pozice lídra tabulky 2.ligy žen a po prvním vyhraném souboji proti DHK Pardubice si děvčata při vstupu do utkání věřila a chtěla pokračovat na vítězné vlně.

Začátek utkání vyšel, hráčky HK Ivančice měly herní převahu a válcovaly soupeřky, které se nemohly prosadit přes pevnou domácí obranu a nestíhaly se vracet s rychlými útoky, které pro ně znamenaly vstřelené branky a narůstající rozdíl ve skóre, ten se zastavil na poločasových deset branek 18:8.

I přes poměrně dostačující náskok začaly hráčky HK Ivančice druhou půli opatrně, soustředěně a nenechaly hostující se vrátit do hry, ty neměly dostatek sil, tak mělo utkání již jen klidný ráz a pouze se dohrávalo, konečné skóre se zastavilo na rozdílu jedenácti branek 33:22.

Ženy HK Ivančice si upevnily postavení v tabulce, kde jsou na prvním místě s náskokem osmi bodů před druhou Velkou Bystřicí.