Jiří Obršlík | | Ženy

V Karviné vítězně

Ženy...

V Karviné bylo k vidění utkání dvou rozdílných poločasů, kde v prvním naše děvčata jasně přehrála domácí a naopak ve druhém měly více ze hry hráčky z Karviné.
V první půli nám bezvadně fungovala obrana a soupeřky jsme trestaly z rychlých útoků, poločasový náskok mohl být i vyšší, ale naše střely přitahovala branková konstrukce a pěkné akce tím pádem nekončily gólově.
S rozdílem osmi branek po první části z nás spadla tíha nervozity a možná i trochu koncentrace, snad na vině mohl být i protancovaný pátek na tradičním házenkářském plese, každopádně domácí začaly stahovat náskok. Konec druhého poločasu byl v hale nervy drásající boj, nedařilo se nám střelecky a domácí cítily šanci, několik nepřesných rozhodnutí rozhodčích a byl tu nerozhodný stav 22:22. Smůla se od nás naštěstí v pravou chvíli odlepila a my mohly slavit důležitou výhru.