Jiří Obršlík | | Žačky

První jarní vítězství

Mladší žačky...

TJ Sokol Měnín : HK Ivančice 11:20 (7:8)

Mlžky svůj první jarní soutěžní zápas odehrály v nafukovače v Telnici proti družstvu Měnína. Začátek zápasu byl z naší strany opět zbytečně nervózní, protože jsme nedokázali proměnit nachystané gólové šance. Těsné vedení po prvním poločase 7:8 odpovídá průběhu hry.  Po zlepšenéobraně ve druhém poločasehráčkám začal vycházet rychlý protiútok, herní kombinace a hra byla plně v naší režii (4:12).  Celkové vítězství 20:11, rozložení vstřelených branek v týmu, zapojení celé střídačky do zápasu hodnotíme pozitivně. Na hráčkách se projevila zimní příprava včetně odehraných turnajů v J.Hradci, Ivančicích a ve Velké nad Veličkou.