Jiří Obršlík | | Ženy

Poprvé bez bodu

Ženy...

SK UP Olomouc : HK Ivančice 32:27 (16:18)

Poprvé v sezóně jsme ztratily oba body a z Olomouce si odvezly porážku 32:27. V obranné činnosti jsme působily mírně pod náš standard, soupeř však kupil ztráty míčů a nebyl v útočné fázi 100%, to nás drželo nad vodou a díky nacvičeným kombinacím jsme v prvním poločase měly navrch a vedly dokonce i o čtyři branky, přesto poločasový výsledek pouze 16:18.
Přestávka nám nepomohla, chybělo nám tempo a dělal nám problém rychlý přechod, při němž jsme ztrácely míče a dávaly všanc soupeřkám založit rychlý a jednoduchý kontr s gólovým zakončením. Domácí pomaličku získávaly více ze hry, naše obrana nefungovala správně, toho využily soupeřky z prostoru spojek, nemohly jsme zastavit příděl branek do naší sítě, nepomohl ani TIME-OUT, kde po domluvené taktice a dobře zahraných akcích zklamala střelba, jenž nás stáhla do mínusových čísel a domácí v klidu dohrály pro ně vítězné utkání.