Jiří Obršlík | | Žačky

Zvýšená bojovnost body nepřinesla

Mladší žačky...

V neděli 9.4.2017 jsme hostily neporažený tým naší soutěže družstvo z Velké nad Veličkou. Náš tým se prezentoval od začátku zápasu zvýšenou bojovností a odhodláním soupeře poprvé porazit. Do poloviny prvního poločasu se skóre navyšovalo stejnoměrně na obou stranách až do stavu 5:5. Od poloviny poločasu díky neproměňování střeleckých šancí nám soupeř odskočil na poločasový výsledek 5:9. Začátkem druhé půle jsme snížili rozdíl ve skóre na dvě branky, ale neproměnění čtyř sedmimetrových hodů v zápase (celosezónní problém našeho družstva) se projevilo na konečném výsledku zápasu 9:14.

I přes doposud neodehraný zápas proti Hodonínu jsme se umístily na čtvrtém místě v soutěži. Soutěž dále pokračuje nástavbou, kde odehrajme 6 zápasů s prvními třemi týmy v systému doma/venku o celkové pořadí v soutěži.