Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nábor do kategorie MINIŽAČKY

03.09.2017 | Jiří Obršlík

Dívky 2010 a mladší...

ZNAČKA: „IVANČICKÁ HÁZENKÁŘKA“

 

Ivančické házenkářky hledají malé kamarádky do týmu minižaček. Jdeme dál protože nechceme přetrhnout úspěšnou niť. V posledních letech se nám velice daří naplnit stavy začínajících házenkářek. Není se co divit. Záplava malých ivančických házenkářek doslova válcuje náš region. Jak početně, tak i mnohdy výsledkově. V letošní soutěžní sezóně poprvé obsadíme všechny soutěže v sekci žen. Výsledky? Minižačky v loni absolvovaly nespočet turnajů s cílem radost ze hry a vytvoření dobrého a zdravého kolektivu – týmu. Mladší žačky po vzoru let minulých se probily na mistrovství republiky. Tento mladý nadějný tým se jistě v letošní sezóně nespokojí jen s šestým místem z loňského MČR. Žákovské kategorie zdobí v posledních letech dva mistrovské tituly a téměř pravidelná účast na závěrečných vrcholných házenkářských akcích. Trpělivá práce s mládeží a dobré podmínky nám v posledních dvou letech přinesli ovoce v podobě dorosteneckého titulu vicemistryně ČR v soutěžní sezóně 2015-2016 a v uplynulé sezóně 2016-2017 jsme stanuli až na vrcholu pomyslné pyramidy. Získali jsme v historii ivančické házené již 3. titul Mistryň České republiky. K historických úspěchům v sezónách 1958-1959 a 1959-1960 jsme v loňské sezóně 2016-2017 přidali ten třetí, za který holky dostaly Cenu města Ivančice z rukou starosty města.  Dorostenky jako úřadující mistryně republiky budou mít nelehkou úlohu. Obhajoba titulu v mladších dorostenkách a ve starších dorostenkách chceme medaili. K dosažení těchto nelehkých cílů bude potřeba výborné trénovanosti i skvělého kolektivu ivančických házenkářek v jejichž řadách je celá řada reprezentantek České republiky. Na výsluní celého házenkářského snažení ivančické dívčí sekce je postup našich žen do druhé nejvyšší soutěže v zemi. Tedy jistě se bude v ochozech ivančické sportovní haly na co dívat.

Aby se bylo na co dívat i v nadcházejících sezónách, pracujeme na naší budoucnosti. Pro nástupkyně úspěšné generace hráček máme v ivančické hale vytvořeny odpovídající podmínky. Hledáme nové malé házenkářky. Více naleznete na webových stránkách klubu www.hkivancice.cz a na facebookovém profilu IVANČICKÉ HÁZENKÁŘKY.


Vavroušek Pavel HK IVANČICE


Od září ivančická sportovní hala:  úterý 16:30-18:00

Kontakt trenér: Luboš Haluzka  605 562 123

lubos.haluzka@seznam.cz


 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS