Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sbírání zkušeností v Hodoníně

08.10.2017 | Jiří Obršlík

Starší žačky...

HK Hodonín : HK Ivančice   23:9 (12:3)

Družstvo stžek odehrálo další těžké utkání. Čtyři hráčky stržek doplnilo na palubovce osm hráček mlžek. Hned při nástupu obou týmu byly kostky zápasu vrženy. Střední spojky soupeřek byly o hlavu respektive o hlavu a půl vyšší a 20 kg těžší. Na začátku zápasu jsme soupeře zaskočili nacvičenými signály mlžek, což mělo za následek vedení 2:1. Soupeř ztrácel míč a neproměňoval vyložené střelecké situace díky Gabče, která si dobře postavila své tyče branky. Od patnácté min. za stavu 5:3 soupeř nabil ostrýma a spojky začaly proměňovat střely ze střední vzdálenosti a vystavil pro naše hráčky nepropustnou obranu. Poločasový výsledek 12:3 vypadal děsivě, ale odpovídal fyzickým schopnostem obou družstev. Ve druhém poločase hráčky pozměnily způsob útoku, kdy jsme dokázali překvapivě obstřelit obranu. I přes prohru 23:9 se hráčky rvaly a bojovaly o každý míč až do konce zápasu.