Jiří Obršlík | | Ženy

Doma jsme silné

Ženy...

Skvělý kolektivní výkon v obraně, výborně chytající Peťa, klid v útočné fázi a přesná ruka Silvie při sedmimetrových hodech, to byli hlavní základní kameny úspěchu proti dobrému týmu z Plzně. Ten nás trápil zejména na křídlech, kde nám dělalo problém pokrýt jejich sílu a rychlost. Vyšel nám překvapivě začátek utkání a měly jsme malinko navrch, aspoň co se týče skóre, ke konci poločasu jako by došly síly a společně s nepřesnými výroky sudích soupeřky otočily stav ve svůj prospěch 16:14.
V druhém poločase série našich pěti branek znamenala obrat a TIME-OUT trenéra hostí, ten jim na chvíli pomohl, ale naše hráčky už byly rozjeté a výhru si nenechaly vzít, další cenné domácí vítězství pro naše barvy, které pomohli vybojovat i skvělí diváci, děkujeme!!!