Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HK Ivančice : TJ Sokol Poruba

10.12.2017 | Jiří Obršlík

Starší dorostenky...

HK Ivančice : TJ Sokol Poruba     24:19 (13:9)


V závěru podzimní části soutěže se mašinka rozjela naplno….

Utkání s dosud neporaženým lídrem soutěže se od začátku vyvíjelo dle našich představ. Nepustit soupeře, aby převzal taktovku utkání. Hrát rychle a využívat první i druhou vlnu k zakončení do nesformované obrany. Jen od 15. do 18. minuty jsme soupeře pustily do vedení, ale time-out srovnal hlavičky a soupeři jsme za následných - posledních deset minut první půle dovolily jen jednou skórovat.

V druhém dějství jsme kontrolovaly hru i výsledek a pohlídaly si oba body.   

Pochválit musíme celý tým za skvělou obrannou fázi. V útoku jsme náš účet rozprostřely mezi deset z jedenácti hráček v poli, což je také na pochvalu. Nejlepší hráčkou utkání byla rozhodně Xena, na jedničku nejen na zádech zachytala naše golmanka Peťa. Fanoušci dostaly v předstihu dárek pod stromeček a nezbývá než se těšit na první jarní utkání. 

  

Sestava HKI: :

v brance Peťa Šiplová, Simona Fraňková 3, Bára Krejčíková 6, Katka Haladová 3, Martina Rechová, Marika Kocábová 1, Klára Kovářová 1, Lucinka Krejčíková 1, Míša Bendová 3, Verča Velebová 2. Trenér Marek Krejčík a vedoucí týmu Pavel Vavroušek.
FOTKY 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS