Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Předvánoční turnaj Praha

20.12.2017 | Jiří Obršlík

Mladší žačky...

Mlžky již tradičně vyrazily před Vánoci na tradiční víkendový turnaj na Háje. Na turnaji se postupně utkaly se všemi zúčastněnými týmy – HC Háje Praha, TJ Sokol Písek, DHC Plzeň, Jiskra Třeboň, Hvězda Cheb, Házená Jindřichův Hradec, TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Naše hráčky se umístily na 5. místě s bilancí 3 výher, 1 remízy a 3 proher. Nejvíce nás mrzí nedělní prohra o jednu branku s domácím týmem 8:7, protože výhra nebo remíza nám stačila na celkové třetí místo v turnaji. Bohužel tuto skutečnost před zápasem věděli obě strany včetně rozhodčích. I tak můžeme děvčata pochválit za druhou nejlepší obranu turnaje, ale v útočné fázi jsme nedokázaly vždy proměnit vyloženou brankovou situaci a neproměňování sedmimetrových trestných hodů (10x )náš výkon srážel.

I přesto si hráčky celkově turnaj užily i mimo palubovku. V pátek oslavily společné narozeniny i s dortem a šampaňským ( nealkoholickým ). V sobotu si hráčky nechaly podepsat kartičky, balóny, trička atd. od reprezentační brankářky Petry Kudláčkové, která chytala za národní tým na MS v Německu.FOTKY 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS