Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HK Ivančice : TJ Sokol Ostrava-Zábřeh 36:19 (18:13)

05.02.2018 | Jiří Obršlík

Starší dorostenky...

První utkání jarní části sezóny

Na utkání bylo jasně vidět, že domácí hráčky se aktivně zapojují do utkání ve vyšších kategoriích – soutěžích. Převaha začala viditelně narůstat v polovině první půle. Soupeř však povzbuzen podzimním utkáním v Ostravě, si dělal zálusk na dobrý výsledek. Domácí hráčky nepolevily ani v druhém dějství a tak výsledek odpovídal stavu sil soupeřů.

Z domácího týmu jasně zářila Xena, která v sobotu vstřelila za interligový Hodonín další dvě branky. V tomto utkání ji trenér zjevně šetřil, přesto ji bylo plné hřiště. Její interligová kolegyně Bára si časově rozdělila minutáž na postu pivota se svojí mladší kolegyní Martinou, která si vedla znamenitě a to především v obraně. Hned po utkání vyrazila Marťa na výběrový kemp do Olomouce. Držíme palec. Všechny hráčky si s chutí zahrály a zastřílely. Tým předvedl dobrý výkon a zaslouženě si připsal dva body.


Sestava HKI:

V brance Petra Šiplová, Simona Fraňková 1, Bára Krejčíková 8/2, Karolína Dužíková 1, Hana Patočková, Martina Rechová 4/1, Marika Kocábová 3, Denisa Ondráčková 2, Barbora Vavroušková 6, Klára Kovářová 3, Lucie Krejčíková 6, Michaela Bendová 2. Trenér Marek Krejčík a vedoucího týmu Pavel Vavroušek.


 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS