Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HC Hlučín : HK Ivančice 18:40 (12:26)

17.02.2018 | Jiří Obršlík

Starší dorostenky...

HC Hlučín : HK Ivančice 18:40 (12:26)

Povinné body…..

I přes silnou marodku jsme neměli jiný úkol než dovést oba body ze severu. Pro jistotu jsme ale vzali nedoléčenou Xenu i s kašílkem s sebou.

Zápas se odehrával dle papírových předpokladů a mladičký bojovný soupeř kladl houževnatý odpor. Našim barvám se dařilo jak v obranné, tak v útočné fázi. Pochvalu zaslouží určitě Petr Šiplová v brance, na obraně skvěle bránila Míša Bendová a Martina Rechová. V útoku za střeleckou aktivitu píšeme jedničku s hvězdičkou Simoně Fraňkové za velice aktivní přístup i střelbu a dále Marika Kocábová a Lucka Krejčíková překypovaly pohybem a přesnou koncovkou. Ostatní hráčky odvedly svůj očekávaný standart. Všechny hráčky si s chutí zahrály a zastřílely. Tým předvedl dobrý výkon a zaslouženě si připsal dva body.


Sestava HKI:

V brance Petra Šiplová, Simona Fraňková 4, Bára Krejčíková, Karolína Dužíková 2, Martina Rechová 3, Marika Kocábová 7/1, Denisa Ondráčková 1, Barbora Vavroušková 7, Lucie Krejčíková 7, Michaela Bendová 7, Veronika Velebová 5. Trenér Marek Krejčík a vedoucího týmu Pavel Vavroušek.
 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS