Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Velká nad Veličkou

17.03.2018 | Jiří Obršlík

Minižačky 6+1...

Minižačky se zúčastnily celovíkendového turnaje v házené 6+1 ve Velké nad Veličkou. Na turnaj se vydalo celkem 14 hráček a dva trenéři. Soupeři SHK Veselí nad Moravou, HC Zlín 2007, HC Zlín 2008, Duslo Šala A + B, SHK Velká nad Veličkou, DHC Slavia Praha, TJ Sokol Písek. Děvčata od počátku bojovala o každý míč a dobře bránila. V útoku využívala rychlých kombinací ke vstřelení gólů. Naší předností byl i výkon obou brankářek. Všechny holky si zahrály a posbíraly cenné zkušenosti s top týmy. Holky i přes poměrně mladý tým vybojovaly úžasné 3. místo v konkurenci nejlepších týmů z České i Slovenské  republiky.

Sestava:
Nela Zelinková, Naďa Albrechtová, Simona Evstafeva, Karolína Čožíková, Denisa Čožíková, Denisa Majzlíková, Zuzana Šacherová, Petra Urbanová, Viktorie  Svobodová, Viktorie Hrdá, Kristýna Halúzková, Adéla Nováková, Klára Knotková, Mya Dotra My. Trenéři Luboš Halúzka a Jana Evstafeva. 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS