Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HK Ivančice : TJ Sokol Juliánov

07.04.2018 | Jiří Obršlík

Muži "A" + dorost + žáci...

HK Ivančice : TJ Sokol Juliánov     39:17 (16:6)

Po Velikonoční přestávce se naši muži utkali na domácí palubovce s posledním Juliánovem. V poslední době se nám příliš nedařilo a tak jsme věřili, že konečně opět zvítězíme.

Od začátku utkání jsme udávali tempo hry a poměrně snadno přehrávali soupeře. Juliánov se nedokázal v útoku prosadit a jeho střelecké pokusy končili často mimo bránu. Přesto, že jsme měli uspokojivý náskok, který jsme neustále navyšovali a utkání tak bylo rozhodnuto již před koncem prvního poločasu, nechávali jsme se zbytečně vylučovat. Jednu chvíli jsme dokonce hráli pouze se 3 hráči v poli. V těchto minutách nás ale podržel brankář Svoboda, který předvedl parádní zákroky. Juliánov měl ovšem ještě více vyloučených než my a tak mu v závěru utkání dokonce "došli" hráči a na post pivota musel nastoupit druhý brankář.

Po jasném vítězství 39:17 si připisujeme další 2 body a nové dresy jsme pokřtily výhrou. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Následující dvě utkání odehrajeme na hřišti soupeře.


Ostatní výsledky:
Mladší dorost
HK Ivančice : TJ Sokol Juliánov     38:27 (17:11)
Starší žáci
HK Ivančice : TJ Sokol Juliánov     26:22 (10:10)
Mladší žáci
HK Ivančice : TJ Sokol Juliánov     16:32 (6:16)

 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS