Jiří Obršlík | | Muži

Těsná prohra

Muži "A"...

K dalšímu utkání jsme společně s ml. dorostem zajížděli do Napajedel. Delší čekání na nás ze začátku utkání nebylo znát a v prvních minutách jsme drželi těsný náskok jedné až dvou branek. Obrana domácích se však zlepšovala a většina střel našich spojek byla zblokována či končila v rukou brankáře. Napajedelští ještě do konce poločasu stihli otočit skóre a do šaten se šlo za stavu 14:13. V druhém poločase pokračovala naše střelecká mizérie. Obrana nebyla špatná, důležité zákroky předvedl při své premiéře za A-tým i Luboš Čech v bráně, avšak v útoku jsme se trápili. Bojovali jsme do posledních minut, ale bohužel to nestačilo a dokázali jsme pouze snížit náskok domácích. Po těsné prohře 23:22 se nám v tabulce vzdalují první Maloměřice, se kterými poměříme síly v příštím kole.