Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V boji o první místo rozhodnuto

21.04.2018 | Jiří Obršlík

Muži "A"...

SHC Maloměřice : HK Ivančice    39:25 (18:13)

Poslední šanci dohnat náskok prvních Maloměřic měli naši muži tuto sobotu právě na hřišti vedoucího týmu. Posledních několik kol se však potýkáme se znatelnou absencí spojek a i přes účast našeho odchovance ve službách extraligového Nového Veselí Jakuba Štěrby nás čekal velmi těžký úkol.

Od začátku utkání měli domácí převahu a naši muži tahali za kratší konec. Velice těžko jsme hledali střelecké pozice. Obrana Maloměřic byla opravdu kompaktní a velmi dobře připravená. My jsme naopak nebyli dostatečně důrazní a nechávali soupeři příliš mnoho prostoru. První poločas tak skončil rozdílem pěti branek 18:13. V případě zlepšení zde však stále existovala naděje na dva body. Ta se bohužel brzo po začátku druhé půle vytratila. Po sporném faulu jsme přišli o pilíř naší obrany Honzu Kvasničku a Maloměřice měli ještě snažší úlohu při navyšování svého náskoku. V útočné fázi jsme navíc začali kupit technické chyby. Nechtěli jsme utkání a vzdát a bojovali jsme až do konce, ale stálo nás hodně sil překonat domácí obranu a ještě více jejich brankáře. Závěr sezóny se nám bohužel nedaří a Majlont zaslouženě vyhrál 39:25. Tímto jim předčasně gratulujeme k vítězství v 2. lize a přejeme hodně štěstí v baráži o 1. ligu.

HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS