Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slávistický mináček 2018

02.06.2018 | Jiří Obršlík

Minižačky 6+1...

K poslednímu víkendovému turnaji 6+1 v sezóně 2017/2018 se vypravily mini holky na Slavii do Prahy, aby nasbíraly cenné zkušenosti. Hrálo se na venkovním hřišti DHC Slavie Praha za krásného až tropického počasí.  Turnaje se zúčastnily top týmy z České republiky: DHC Plzeň, DHC Slavia Praha, TJ Sokol Kobylisy Praha, TJ Astra Praha, TJ Sokol Písek a HK Ivančice. Po prvních 3. vyrovnaných utkáních začala být znát na našem týmu únava z horkého počasí a daň za mladý tým složený z ročníků 2007-2009. I přesto naše holky bojovaly o každý míč a snažily se vstřelit co nejvíce branek. Na turnaji jsme posbíraly mnoho cenných zkušeností. Jako úspěch bereme gratulace od ostatních trenérů za předvedenou hru s tak mladým týmem, který dokázal konkurovat top týmům s nesrovnatelnou hráčskou základnou.

V neděli jako poděkování od trenérů za odvedenou hru po celou sezónu holky navštívily ZOO Praha. Tak si to neskutečně užily a nasbíraly energii po velmi náročné sobotě.


 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS