Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pardubický (perník) písek

02.06.2018 | Jiří Obršlík

Beachhandball...

První červnový víkend vyrazily ženy na turnaj v plážové házené do Pardubic. Zde se hraje dle tradičních pravidel plážové házené a navíc je zde dovoleno mít v týmu až 2 muže. Chvíli nám trvalo, než jsme si zvykly na tradiční pravidla, protože v Brně, kam jezdíváme, se již několik let hraje tzv. Sandball. Ze čtyř utkání ve skupině B jsme pouze jedno prohráli a skončili tak na prvním místě. V další skupině nás čekali první tři týmy ze skupiny A. Tam se nám již tolik nedařilo a porazili jsme pouze jeden tým. V utkání o umístění jsme podruhé v turnaji narazili na tým "Zlitých", tedy ženy z Pardubic. I podruhé jsme je porazili a umístili se tak na konečném 5. místě. Turnaj jsme si jeli hlavně užít, odpočinout si po náročné sezóně a připravit se na pro nás tradičnější Prýgl Kap na konci června.

 

Sestava:

Hana Janoušková, Jitka Binarová, Silvie Leschingerová, Lenka Šimoníková, Lenka Hájková, Iveta Cvingráfová, Karel Oulehla, Quentin Lafon, David Nečas


FOTKY

 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS