Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žačky se soustředily

20.08.2018 | Jiří Obršlík

Moravský Krumlov...

V neděli 19. srpna v ranních hodinách odjela na kole družstva mladších a starších žaček na šestidenní soustředění do Moravského Krumlova. Místní sportovní hala a její okolí je již tradičním místem pro zlepšování fyzické kondice, herních dovedností i utužování kolektivu ivančických žaček. Během týdne jsme v hale zvládly porci deseti tréninkových jednotek, výlet na kole, relax na koupalištích v Lesonicích a Moravském Krumlově a na závěr jsme v pátek odpoledne sehrály přátelské utkání s ivančickými mladšími a staršími žáky.Ve volném čase jsme zavítaly na výbornou zmrzlinu v centru Moravského Krumlova. Děvčata také utužovala kolektiv při nacvičování tanečků, na diskotéce a při dalších radovánkách, kde nechybělo ani pohoštění točenou limonádou a popcornem.

I přes náročné tréninky plné běhání a posilování přistupovala děvčata k tréninkům zodpovědně a doufám, že to, co natrénovala, prodají v nadcházející sezóně na palubovkách.


 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS