Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Veselí nad Moravou : HK Ivančice

06.10.2018 | Jiří Obršlík

Starší žačky...

Veselí nad Moravou : HK Ivančice   19:15 (13:7)


Po zápase mladších žaček jsme se posilnily obědem a přejely do nedalekého Veselí nad Moravou, kde v sobotu odpoledne nastoupily k důležitému utkání starší žačky. A na hřišti bylo celých 50 minut cítit, že jde o důležité utkání, kdy jeho vítěz se usadí v čele soutěže. I přesto, že utkání neskončilo naším vítězstvím, byla vidět pohledná házená, kterou zdobila spousta hezkých akcí. Bohužel v náš neprospěch rozhodla menší úspěšnost při střelbě, kdy jsme neproměnily 4 sedmimetrové hody a několik dalších náskoků z hranice brankoviště. I přesto děvčata musíme pochválit za bojovnost a nasazení po celé utkání. Jejich touhu získat v utkání dva body dokazuje i to, že druhý poločas naše holky vyhrály 8:6. Nic však není ztraceno a ještě na podzim budeme mít na domácí půdě příležitost Veselí porážku oplatit.

 

Sestava a branky:

Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 2, Navasardyanová Viktorya 1,Vaňková Sandra, Kusslová Nikola 7/4, Weberová Nela 2, Svobodová Martina, Brustmannová Adéla 2, Hacarová Adriana, Šteflová Zuzana, Klímová Aneta, Cvrkalová Zuzana 1

 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS