Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Důležité body

14.10.2018 | Jiří Obršlík

Ženy...

HK Ivančice : TJ Jiskra Otrokovice   36:33 (17:17)

 

V nedělním odpoledni ivančické házenkářky hostily na domácí palubovce soupeřky z Otrokovic. Po dvou porážkách z minulých kol, šla děvčata do utkání s odhodláním o body zabojovat. Úvod utkání se domácím házenkářkám zcela nevyvedl a po několika zbytečných ztrátách pustily soupeře do vedení. Nedůrazná obrana a netrpělivost nám nedovolovaly se gólově dotáhnout. Zlom nastal ve 24. minutě, ve zbývajících šesti minutách děvčata dokázala šestkrát vsítit branku a do kabin odcházela za remízového stavu. Druhou polovinu utkání začaly ivančické házenkářky o hodně lépe, odskočily soupeři a po většinu druhé půle si postupně vytvořily až sedmibrankový náskok. V samotném závěru utkání, po dvou zbytečných vyloučeních, si holky zdramatizovaly konec zápasu a divákům připravily dramatický závěr se šťastným koncem pro domácí házenkářky.

Poděkování divákům za podporu a hojnou účast.                                                                                     

Sestava: 

Velebová Veronika 3, Fraňková Simona 5, Patočková Hana,  Marková Martina 4, Krejčíková Bára 2, Bendová Michaela 1,Binarová Jitka 7(3), Cvingráfová Iveta, Pánková Kristýna 1, Höllová Anna, Fialková Veronika, Hájková  Lenka 3, Kovářová Klára 4, Vavroušková Barbora 6(2) FOTKY
 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS