Jiří Obršlík | | Žačky

Neporazitelnost mlžek pokračuje

Mladší žačky...

K nejdůležitějšímu utkání podzimní části proti družstvu Veselí nad Moravou naše hráčky odjížděly v sobotu ráno již v 6.15 hod. Po dlouhé a ospalé cestě do Velké nad Veličkou (kde jsme odehráli zápas) našim hráčkám nevyšel začátek klání. Soupeř odskočil na skóre 3:1 z důvodu naší statické obrany, nepřesnostmi v útoku pramenící z důležitosti zápasu. Po oddechovém čase naše hráčky zpřesnily a začaly předvádět naši hru, podpořenou  spolehlivými zákroky brankařky, což se projevilo v poločasové vedení 5:3. Druhý poločas měl obdobný průběh jako první. Naše hráčky opět propadaly v obraně, ale naštěstí jsme dokázali proměňovat vyložené střelecké šance. V polovině poločasu od obou družstev převažovala na hřišti velká bojovnost o každý míč, s řadou nepřesností a technických chyb. V těsném závěru při našem jednobrankovém vedení soupeř již nedokázal skórovat a naše družstvo si odvezlo vítězství 11:10. Touto výhrou jsme se hodně přiblížili k celkovému 1. místu po podzimní části a možnosti pořádat kvalifikaci v házenkářském desetiboji v Ivančicích.

Příští týden odehrají mlžky víkendový turnaj v Žirovnici za účasti 9-týmů.