Jiří Obršlík | | Žačky

Vítězná venkovní utkání

Starší žačky...

Starší žačky odehrály od soboty do středy hned dvě venkovní utkání. Nejprve v sobotu v Kuřimi, kde děvčata předvedla bojovný výkon a po zásluze vyhrála 14:3. Utkání se těžko hodnotí, protože jsme se praly především s rozporuplným posuzováním některých situací rozhodčími. Ani to, že jsme si ze zápasu odnesly červenou kartu a několik dalších dvou minutových trestů nás nezlomilo, a bojovaly jsme do poslední minuty. Navíc děvčata zápas odehrála pouze v osmi, protože mladší žačky mezitím hrály utkání s Veselím nad Moravou, ve kterém zvítězily.

Hned ve středu jsme dohrávaly utkání v brněnských Bohunicích. A i když se jednalo o utkání sousedů v tabulce, průběh utkání byl vyrovnaný pouze do 20. minuty.  Děvčatům se pak podařilo zlepšenou obranou, rychlými útoky a zrychlenou hrou domácí snadno přehrávat a odskočit na poločasový výsledek 13:8. Ve druhém poločase se nám podařilo navázat na zlepšený výkon, a tak skóre pomalu narůstalo v náš prospěch až na konečných 28:15. Další utkání, opět s Bohunicemi, nás čeká v neděli od 11:30 hod. v ivančické hale.

SK Kuřim : HK Ivančice     3:14 (1:5)

Sestava a branky – Velebová Gabriela, Doležalová Klára 4, Navasardyanová Vikroryia 3, Vaňková Sandra, Kusslová Nikola 6/2, Šteflová Zuzana 1, Cvrkalová Zuzana, Vavroušková Dorota

Tatran Bohunice : HK Ivančice        15:28 (8:13)

Sestava a branky – Velebová Gabriela, Fadrná Nikola, Doležalová Klára 2, Navasardyanová Vikroyia 4, Vaňková Sandra 1, Kusslová Nikola 9/1, Weberová Nela 4, Svobodová Martina, Hacarová Adriana, Vavroušková Dorota 6/1, Šteflová Zuzana, Cvrkalová Zuzana 2