Jiří Obršlík | | Žačky

Pohodlné domácí vítězství

Starší žačky...

V neděli jsme odehrály již podruhé v tomto týdnu utkání starších žaček proti Tatranu Bohunice. Ačkoliv se našich stržek potkalo na hřišti přesně sedm, nebyl důvod k větším obavám. Holky poučeny ze zápasu na Tatranu neponechaly nic náhodě a i přes mírně vlažný začátek kontrolovaly vývoj po celou dobu. Zvlášť závěr prvního poločasu, kdy jsme svou nacvičenou rychlou hrou vstřelily tři branky v posledních dvou minutách, byl opravdu povedený a holkám nebylo téměř co vytknout.

Druhý poločas jsme již v pohodě kontrolovaly výsledek. Holky si dobře rozvrhly síly a v klidu dokráčely k prvnímu domácímu vítězství podařené sváteční dívčí neděle 25:12.