Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Extraliga s Jakubem a Matějem

13.11.2018 | Jiří Obršlík

Minižáci...

Minižáci po dopoledním turnaji měli ještě jednu akci a to výlet na extraligové utkání TJ Sokol Nové Veselí vs. HC Dukla Praha, kde v obou týmech působí naši odchovanci a to v domácím družstvu levoruký pravý křídelník Jakub Štěrba (juniorský reprezentant, třetí v tabulce střelců v aktuální sezóně s počtem branek 51 z toho 20 branek ze sedmimetrových hodů = aktuálně 2. místo), v dresech pražanů pravoruká levá spojka Matěj Klíma (seniorský reprezentant, čtvrtý v tabulce střelců v aktuální sezóně s počtem branek 49 z toho 15 branek ze sedmimetrových hodů = aktuálně 5. místo).

Oba hráči patří mezi tahouny svých družtev a nepochybně patří ke vzorům našich minižáků, kteří si tuto příležitost nenechali utéct a vydali se fandit Jakubovi i Matějovi vyzbrojeni kartičkami, které jim po utkání podepsali a nemohlo chybět ani společné foto v brance. Po vítězství domácích měl větší radost Jakub, ale Matěj je velký profík a chlapcům se věnoval i po prohraném utkání. Jménem minižáků a HK Ivančice děkuji oběma za vstřícný přístup a podporu našich nejmenších, ti odjížděli s velkým zážitkem a doufejme i motivací!!! Děkuji i TJ Sokol Nové Veselí za možnost zúčastnit se utkání přímo na hřišti...FOTKY 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS