Jiří Obršlík | | Žačky

Poslední podzimní mistrovská utkání

Žačky...

V neděli 11. 11. nás čekalo letošní poslední domácí utkání mladších žaček proti družstvu Hodonína. Jejich cíl pro toto utkání byl jasný. Vyhrát a udržet podzimní neporazitelnost, a to se děvčatům podařilo zcela bez problémů. Už po prvním poločase utkání děvčata vedla 10:0.Do druhého poločasutak byla na palubovku vyslána především mladší děvčata, aby sbírala další zkušenosti a aby starší hráčky pošetřily síly na důležitý zápas starších žaček. Ani ty mladší ale zaváhání nepřipustily a utkání dovedly do vítězného konce 16:5. V utkání jsme byly ve všech činnostech jasně lepším družstvem, a tak bylo vítězství zasloužené. Družstvo mladších žaček ještě v tomto roce čeká poslední akce a to začátkem prosince turnaj v pražských Hájích.

Sestava a branky:

Zelinková Nela, Fadrná Nikola – Svobodová Viktorie 2, Halúzková Kristýna, Dotramy Mya, Weberová Nela 2/1, Svobodová Martina 3, Brustmannová Adéla 4, Doležalová Kristýna, Dohnalová Ester 1, Klímová Aneta 3, Hacarová Adriana 1

HK Ivančice : Veselí nad Moravou   13:19 (7:11)

Po mladších žačkách nastoupily k poslednímu mistrovskému utkání i starší žačky. Předem děvčata věděla, že to bude důležitý zápas, který může rozhodnout o našem postavení v tabulce. Bohužel ale utkání nebylo z našeho pohledu vůbec podařené. Obrana fungovala, jak měla jen do 15. minuty 1. poločasu. Následně se nám soupeř „utrhl“ na poločasový rozdíl 4 branek. I přesto, že jsme chtěly výsledek ještě zvrátit na naši stranu, tak 2. poločas a výkon našich děvčat na hřišti tomu bohužel neodpovídal. Konečné skóre se zastavilo na rozdílu 6 branek. Nicméně nás s tímto soupeřem ještě čekají dva zápasy na jaře, a tak nevěšíme hlavu a budeme pracovat na zlepšování těch činností, které nejsou stále podle našich představ.V nejbližší době čekají starší žačky ještě dvě akce. V termínu 23. - 25. 11. je naplánován domácí turnaj Vangl Cup, který se z kapacitních důvodů odehraje v Moravském Krumlově. A následně první prosincový víkend čeká děvčata 1. kolo žákovské ligy.

Velebová Gabriela, Fadrná Nikola - Doležalová Klára, Navasardyanová Viktoriya, Vaňková Sandra, Kusslová Nikola 4, Weberová Nela 5, Brustmannová Adéla 1, Hacarová Adriana, Vavroušková Dorota 2/1, Šteflová Zuzana 1, Klímová Aneta, Cvrkalová Zuzana