Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězná neděle

19.11.2018 | Jiří Obršlík

Muži...

HK Ivančice : TJ Sokol Juliánov   34:23 (16:11)

Muže čekal nevyzpytatelný soupeř z Juliánova, který v minulém kole remizoval s Kuřimí. Po domácí prohře s Kostelcem byla cítit mírná nervozita, spíše respekt ze soupeře a tak nezvykle v neděli večer museli muži zapomenout na neduhy a porvat se o vítězství.
Začátek utkání byl vyrovnaný, kombinačně se nám dařilo, ale neproměňovali se dobře připravené pozice, čehož soupeř využíval a hrou do pivota hodně zlobil a držel se brankově na dostřel, dokonce vedl 7:5. Hra byla statická, tvrdá, plná osobních soubojů na obou stranách a tak rozhodčí trestali. Hra byla rozkouskovaná, nedařilo se rozjet mašinu na góly, tedy až do 20 minuty, kdy několika rychlými útoky a zdařilým přechodem do útočné fáze ukázali domácí svoji sílu a poločasově odskočili na pěkných 16:11.
V druhém poločase se dařilo, dobře založené útoky střídali nacvičené kombinace, které již končili brankou a náskok narůstal, od 12 minuty bylo rozhodnuto a utkání se pouze dohrávalo, padlo ještě několik trestů + karet a skóre se zastavilo na 34:23...


FOTKY
 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS