Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pardubice 6+1

17.11.2018 | Jiří Obršlík

Minižačky...

Minižačky se v sobotu vypravily na dvoudenní turnal 6+1 do Pardubic. Čekala je utkání proti týmům z celé ČR (cdlkem 14). Turnaj byl rozdělen do třech skupin. V té naší nás čekala utkání s Turnovem, Astrou Praha, Žirovnicí a Kobylisy. Po 3 prohrách a jednom vítězství jsme postoupili do další skupiny, kde se hrálo o 7- 12. místo. Tam holky sehrály utkání proti Slavii 1+2, Písku a domácím DHK Pardubice. Bilance této skupiny 3 vítězství a 1 prohra. Celkově se mini holky na tomto turnaji umístily na krásném 9. místě. Posbíraly cenné zkušenosti a stmelily tým. Zlepšení během turnaje bylo vidět u všech hráček. Za tým nastoupila také nová děvčata, která na turnaji tohoto formátu byla poprvé. Celková bilance turnaje byla 4 vítězství a 4 prohry....

Sestava:
Naďa Albrechtová, Tereza Ambrožová, Adéla Nováková, Zuzana Šacherová,  Denisa Čožíková, Klára Knotková, Klára Zajícová, Karolína Maturová, Simona Evstafeva, Krystína Feithová, Karolína Čožíková, Agáta Novotná a Petra Urbanová.

Trenéři:
Jana Evstafeva, Luboš Halúzka, Karel Matura 
 
HK Ivančice - kontakt: hk.ivancice@seznam.cz RSS