Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vangl Cup

25.11.2018 | Jiří Obršlík

Starší žačky...

Během uplynulého víkendu odehrály naše starší žačky domácí třídenní turnaj, který se z důvodu obsazenosti domácí ivančické haly konal v Moravském Krumlově. Zavítalo k nám celkem 7 týmů z České republiky, jmenovitě družstva Písku, Jindřichova Hradce, Žirovnice, Velkého Meziříčí, Litovle, Bystřice pod Hostýnem a Kunovic hrající pod názvem Háčko Veselí. Na hřišti se během turnaje objevilo téměř 100 děvčat v 28 zápasech. První místo a putovní pohár si nakonec odvezla děvčata z Jindřichova Hradce, která na lepší skóre zvítězila před děvčaty z Žirovnice. Bronzové medaile putovaly také do Čech a to zásluhou družstva Písku.

Domácím děvčatům se turnaj příliš nevydařil, připsala si povinná vítězství s družstvy Litovle a Bystřice pod Hostýnem, ale naopak s vítězem turnaje absolutně propadla. Oslnivý výkon nepředvedla ani proti dalším soupeřům z Žirovnice, Velkého Meziříčí a Kunovic a ze zápasů odešla poražena. Zlepšený výkon a jediný zápas, ve kterém ukázala svoji bojovnost a touhu po vítězství, si domácí holky nechaly až na poslední zápas proti Písku, ve kterém po zásluze zvítězily. Kdyby tak děvčata hrála celý turnaj, jistě by bylo konečné umístění daleko lepší než konečné 6. místo.

O tomto víkendu už se naplno rozbíhá žákovská soutěž, která je vrcholem pro kategorii starších žaček, a většina družstev, která se našeho turnaje zúčastnila, se v této soutěži také představí. Naše děvčata žákovskou ligu rozehrají čtyřmi zápasy v Žirovnici. Doufejme, že naváží na výkon z posledního zápasu turnaje proti Písku a v každém utkání se porvou o vítězství a důležité body.

Závěrem bych ráda poděkovala všem, kteří s organizací turnaje pomáhali, především pak z řad rodičů. Bez jejich pomoci bychom turnaj jen těžko uspořádali.

 

Sestava Ivančic:

Velebová Gabriela, Fadrná Nikola - Doležalová Klára, Navasardyanová Viktoriya, Horová Viktorie, Kusslová Nikola, Weberová Nela, Svobodová Martina, Brustmannová Adéla, Hacarová Adriana, Vavroušková Dorota, Šteflová Zuzana, Klímová Aneta, Cvrkalová Zuzana

 

Výsledky:

HK Ivančice - Litovel                                               14:7

HK Ivančice - Háčko Veselí                                      15:16

HK Ivančice - Bystřice pod Hostýnem                       19:6

HK Ivančice - Žirovnice                                           10:15

HK Ivančice - Velké Meziříčí                                     10:11

HK Ivančice - Jindřichův Hradec                                 3:20

HK Ivančice - Písek                                                 11:6

 

Pořadí turnaje:

1.      Jindřichův Hradec

2.      Žirovnice

3.      Písek

4.      Velké Meziříčí

5.      Háčko Veselí

6.      HK Ivančice

7.      Bystřice pod Hostýnem

8.      Litovel     

FOTKY 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS