Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vydolované body

09.12.2018 | Pavel Vavroušek

Starší dorostenky...

Házená Jindřichův Hradec : HK Ivančice  28:28 (14:12)

Utkání mezi týmy z druhé a třetí příčky nejvyšší soutěže dorostenek bylo jistě tahákem. Většina hráček obou soupeřů hraje vedle své soutěže 1. ligy starších dorostenek i soutěž 1. ligy žen za svoje domovské kluby. Tedy bylo možné některé hráčky vidět v obou utkáních. To je na jedné straně pro kluby lichotivé, že zařazují mladé hráčky i do vyšší soutěže, kde si tyto vedou velmi dobře, ale na druhou stranu jsou hráčky v těžkých zápasech vystaveny zvýšené únavě a nebezpečí zranění. O to víc v utkáních čelních týmu či vyrovnaných soupeřů. 
Utkání dorostenek se určitě líbilo. Bylo bojovné, kde domácí nepustily hostující tým ani jednou do vedení. Ivančické hráčky nakonec vydřely alespoň remízu.


Zápas dorostenek hodnotí trenér týmu: 
Od úvodního hvizdu se nám nevedlo. Soupeř šel do utkání s větším odhodláním i nasazením. Náš profesorský přístup se odrazil na průběžném výsledku. V půli zápasu jsme tahali za kratší konec. 
V druhém poločase jsme změnili systém hry, zvýšili nasazení a dostavilo se i odhodlání zvítězit. To vedlo k vytvoření tlaku na soupeře. Výsledkem byl obrat a zasloužený bod pro náš tým.

Chtěl bych poděkovat týmu za nezlomnou víru poprat se o výsledek navzdory připravenému osudu.Sestava:

brankářky Petra Šiplová, Simona Fraňková 3, Bára Krejčíková 5, Barbora Olšová 4/1, Kateřina Haladová 2, Karolína Dužíková 1, Veronika Studená 6/2, Martina Rechová, Marika Kocábová 1, Barbora Vavroušková 5, Lucie Krejčíková 1, Michaela Bendová, Veronika Velebová. Trenér Vavroušek Pavel a Marek Krejčík.

 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS