Jiří Obršlík | | Žačky | Žačky - žákovská liga

4. kolo žákovské ligy v Ústí n/L

Starší žačky...

V sobotu v brzkých ranních hodinách odjely starší žačky podpořené mladšími žačkami ročníku 2006 na 4. kolo žákovské ligy do Ústí nad Labem. Tentokrát bylo dopředu jasné, že se nebude jednat o žádná jednoduchá utkání, protože všechny 4 týmy figurují ve výsledkové tabulce vysoko nad našimi holkami. Nakonec jsme po velmi pěkných výkonech získaly možná i trochu překvapivé 3 body.

V prvním zápase jsme se utkaly s družstvem Háje Praha. Utkání to bylo herně vyrovnané, i když naše děvčata neustále soupeře dotahovala. Vyrovnat se nám povedlo až v posledních minutách utkání na konečných 13:13. Ve druhém utkání nás čekal favorit soutěže, dosud neporažené družstvo Strakonic. Ani tady naše holky nic nevzdaly a bojovaly o každý míč. Kvalita soupeře se nakonec ukázala a zvítězil nad našimi holkami 21:13. Ve třetím utkání náš čekalo družstvo Jindřichova Hradce. Bohužel již prvních 10 minut prvního poločasu rozhodlo o vývoji utkání, kdy jsme brzy prohrávaly o 5 branek. V zápase se nám na soupeře nepodařilo dotáhnout a prohrály jsme 15:25. V posledním utkání nás čekalo domácí družstvo, které doposud bylo na 5. místě výsledkové tabulky. Naše holky na soupeře vlítly ve velkém stylu a během prvního poločasu si vytvořily dostatečný náskok, který během druhého poločasu ještě navýšily na konečných 21:11.

Musím všechna děvčata pochválit za předvedené výkony. V brance nás podržely obě brankářky a děvčata na hřišti bojovala o každý míč, předváděla pěkné akce a především v posledním utkání předvedla výborný týmový výkon. Jen tajně jsme doufaly, že právě na něj naváží v nedělním důležitém domácím utkání proti Veselí nad Moravou.

HK Ivančice : HC Háje Praha                  13:13

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola - Doležalová Klára 1, Navasardyanová Viktoriya 3, Vaňková Sandra, Kusslová Nikola 3/3, Hacarová Adriana, Weberová Nela, Svobodová Martina, Brustmannová Adéla 1, Kamencová Ema 1, Vavroušková Dorota 2, Šteflová Zuzana 2, Cvrkalová Zuzana

HK Ivančice : ČZ HBC Strakonice 1921                  13:21

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola - Doležalová Klára 2, Navasardyanová Viktoriya, Vaňková Sandra, Kusslová Nikola 3/3, Hacarová Adriana 1/1, Weberová Nela 1, Svobodová Martina, Brustmannová Adéla 1, Kamencová Ema, Vavroušková Dorota 2, Šteflová Zuzana 1, Cvrkalová Zuzana 2

HK Ivančice : Házená Jindřichův Hradec      15:25

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola - Doležalová Klára 4/1, Navasardyanová Viktoriya 4, Vaňková Sandra, Kusslová Nikola 1/1, Hacarová Adriana, Weberová Nela, Svobodová Martina 1, Brustmannová Adéla 2, Kamencová Ema, Vavroušková Dorota 3, Šteflová Zuzana, Cvrkalová Zuzana

HK Ivančice : Spartak Ústí nad Labem         21:11

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola - Doležalová Klára 1, Navasardyanová Viktoriya 6, Vaňková Sandra, Kusslová Nikola 3, Hacarová Adriana, Weberová Nela 1, Svobodová Martina, Brustmannová Adéla 2, Kamencová Ema 4, Vavroušková Dorota 2/2, Šteflová Zuzana 2, Cvrkalová Zuzana