Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Otrokovic jsme dovezly alespoň bod

17.03.2019 | Jiří Obršlík

Ženy...

TJ Jiskra Otrokovice : HK Ivančice   26:26 (15:14)

V neděli 17. 3. 2019 se ženy HKI střetly s týmem z Otrokovic, který umí být velmi nepříjemným soupeřem, což se i v průběhu utkání potvrdilo. Již podruhé v řadě musel trenér do jisté míry improvizovat na postu spojek, k tomu se přidal ne příliš vydařený výkon rozhodčích, a tak jsme rády, že jsme z Otrokovic dovezly alespoň bod za remízu.

Do utkání jsme nevstoupily zcela koncentrovaně, a tak jsme hned ze začátku prohrávaly rozdílem tří branek. Celou první desetiminutovku jsme tak soupeřky pouze dotahovaly. Poté jsme sérií pěti branek za sebou otočily výsledek v náš prospěch, avšak soupeřkám se do konce poločasu podařilo náš náskok stáhnout a nakonec i vrátit nejtěsnější možný náskok na svou stranu.

Ve druhém poločase se žádnému z týmů nepodařilo odskočit o více jak dvě branky, a tak se o konečném rozdělení bodů rozhodlo až v závěrečných sekundách, kdy domácí srovnaly ze sedmimetrového hodu.

Příští utkání nás čeká v neděli 31. 3. 2019, kdy na domácí palubovce přivítáme soupeřky z Kunovic.

brankářky Iveta Cvingráfová a Veronika Fialková, Hana Janoušková 1, Silvie Leschingerová 1, Martina Marková 8/4, Bára Krejčíková 8, Barbora Olšová 1, Kristýna Pánková 4, Anna Höllová, Lenka Hájková, Barbora Vavroušková 2, Veronika Velebová. Trenér Marek Krejčík a Pavel Vavroušek.FOTKY 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS