Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úspěšný týden žaček

14.04.2019 | Jiří Obršlík

Mladší + starší žačky...

Ve středu 10. dubna dohrávaly starší žákyně odložené utkání v brněnských Bohunicích. V utkání jsme byly favority, což výsledek 23:11 potvrzuje, ale utkání tak povedené nebylo. Tolik technických chyb, co jsme předvedly, jsme snad nezvládly vytvořit za zbylé zápasy jarní části sezony dohromady. I přes ne příliš povedený výkon jsme si ale na konto připsaly důležité vítězství a další dva body do tabulky.

V neděli pak netradičně až po dorostenkách a ženách nastoupilymladší žákyně k důležitému utkání proti Veselí nad Moravou. Děvčata předem věděla, že pokud zvítězí, titul mistryň Jihomoravského kraje jim už nikdo nevezme. Diváci viděli vyrovnané utkání, kde jsme měly většinou o jednu branku navrch. Soupeř se ale nevzdával a celé utkání nás dotahoval. Nakonec jsme zaslouženě vyhrály 10:8. Z naší strany to nebyl ideální výkon, ale i přesto to děvčata zvládla týmovým výkonem ubojovat.

Po mladších žačkách se na závěr házenkářské neděle předvedly starší žákyně. Proti soupeři z Měnína už jsme na jaře hrály a věděly jsme, že pokud děvčata k utkání přistoupí zodpovědně, pak bude utkání v naší režii. To se potvrdilo a vcelku jasně jsme zvítězily 37:15. V utkání se 16 brankami blýskla Klára Doležalová.

V příštím týdnu odjíždějí obě družstva na mezinárodní turnaj Prague Handball Cup 2019, následně pak odehrajístarší žákyně důležité utkání v neděli 28. 4. ve Veselí nad Moravou, kde se rozhodne o mistryních v kategorii starších žákyň.

 

TJ Tatran Bohunice : HK Ivančice   11:23 (2:12)

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 3/1, NavasardyanováViktoriya 2, Kusslová Nikola 3, Hacarová Adriana 2, Weberová Nela 2, Svobodová Martina, Vavroušková Dorota 3/1, Klímová Aneta 1, Šteflová Zuzana 2, Cvrkalová Zuzana 5

 

HK Ivančice : SHK Veselí nad Moravou   10:8 (5:4)

Sestava a branky: Zelinková Nela, Fadrná Nikola – Svobodová Viktorie 1, Halúzková Kristýna, DotramyMya, Svobodová Martina 1, Brustmannová Adéla 4, Kamencová Ema, Doležalová Kristýna, Weberová Nela 2/1, Dohnalová Ester, Klímová Aneta 2, Hacarová Adriana 

HK Ivančice : TJ Sokol Měnín   37:15 (20:4)

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 16/3, NavasardyanováViktoriya 3 Kusslová Nikola 4, Hacarová Adriana 1, Weberová Nela 1, Svobodová Martina, Vavroušková Dorota 4, Klímová Aneta 2, Šteflová Zuzana 4, Cvrkalová Zuzana 2
FOTKY
 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS