Jiří Obršlík | | Žačky

Na 1. Máje v Hodoníně

Mladší + starší žačky...

Ve sváteční středu 1. května se mladší i starší žákyně vydaly do Hodonína, kde dohrávaly přeložená utkání. Nejprve ke svému utkání nastoupily mladší žákyně. Již v 6. minutě prvního poločasu jsme nad soupeřkami vedly 7:2, a v podstatě bylo o osudu utkání rozhodnuto. Díky pohodovému náskoku jsme mohly prostřídat a pošetřit hráčky, které mají drobné bolístky. Utkání skončilo 27:12 a v tuto chvíli dělí mladší ivančické házenkářky pouze dvě výhry od udržení neporazitelnosti v tomto soutěžním ročníku jihomoravské soutěže. Hned další výhru mohou přidat ve čtvrtek 2. 5. ve Strážnici.

Následně na hodonínskou palubovku vyběhly starší žačky. I když soupeř nastoupil v plné síle, byl to především náš špatný výkon v prvních 25 minutách, který byl příčinou poločasového skóre „pouze“ 9:7 v náš prospěch. Díky zlepšené obraně, zrychlenému přechodu do útoku a jednoduchým brankám z prostoru křídla jsme hned na začátku druhého poločasu soupeřkám definitivně odskočily a utkání v poklidu dotáhly k vítězství 30:17.

HK Hodonín : HK Ivančice  12:27 (4:13)

Sestava a branky: Zelinková Nela, Fadrná Nikola – Halúzková Kristýna, Dotramy Mya 2, Svobodová Martina 4, Brustmannová Adéla 4, Kamencová Ema 3, Doležalová Kristýna 1/1, Weberová Nela 4, Dohnalová Ester 1, Klímová Aneta 4, Hacarová Adriana 4

HK Hodonín : HK Ivančice  17:30 (7:9)

Sestava a branky: Velebová Gabriela, Fadrná Nikola – Doležalová Klára 5, Navasardyanová Viktoriya 4, Vaňková Sandra 3, Kusslová Nikola 5, Weberová Nela, Svobodová Martina, Brustmannová Adéla 4, Kamencová Ema 6, Vavroušková Dorota 2, Klímová Aneta, Šteflová Zuzana 1, Hacarová Adriana