Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení sezóny 2018/2019

30.06.2019 | Jiří Obršlík

Minižáci...

V soutěžním roce 2018/2019 působilo v minižactvu bezmála 50 chlapců=hráčů, byli rozděleni na tři skupiny. Nejmladší=nejmenší se scházeli každé pondělí pod vedením trenérky Hany Obršlíkové a pomocí her si osvojovali základní pohybové dovednosti, zbývající dvě skupiny (pod taktovkou trenérů Obršlík Jiří, Zajíček Kamil, Slavík Ondřej, Konečný Aleš) trénovali společně v pondělí a ve středu, kde se již více seznamovali s házenou (zejména s miniházenou 4+1), skupina nejstarších věkem i tréninkově se scházela občas i v pátek a využila tréninku s děvčaty při nácviku miniházené 6+1.

Sezónu začali minižáci soustředěním v Radňovicích na vysočině, kde v počtu 14 zažili svůj první teambuilding ve formě seznamovacích her, ale i sportovního tréninku. Poznali zblízka Vysočina Arénu a vyzkoušeli si střelbu z malorážek. Poté již následoval přípravný turnaj v Horce nad Moravou a sezóna se mohla rozjet. Ta čítala celkem 22 turnajů v miniházené 4+1, z toho bylo 14 turnajů v rámci krajské soutěže, kterou organizoval trenér Jiří Obršlík, zbytek byly tradiční destinace jako Velká Bystřice, Litovel, ale také zahraničí Malacky, Stupava. Starší chlapci měli za úkol seznámit se během sezóny i s miniházenou 6+1 a tak jsme pořádali tři domácí turnaje v rámci našeho kraje + jsme vyrazili na tři turnaje, 2x do Prahy, kde první zastávkou byl největší turnaj v ČR Prague Handball Cup = velké zkušenosti i mezinárodní konfrontace, poté do Úval = zisk prvních medailí v šestkové házené = krásné třetí místo, vše jsme zakončili víkendem v Polance nad Odrou

Během roku jsme podnikli několik akcí, jako výlet na EXTRALIGU mužů, kde nás přivítali u autogramiády odchovanci HK Ivančice nyní ve službách HC Dukla Praha, HC Zubří, TJ Sokol Nové Veselí. Společně jsme si 2x s velkým úspěchem zatrénovali s rodiči, na Mikuláše si přišli zatrénovat čerti, v dubnu jsme společně „Uklízeli Česko = Ivančice“, poslední akce byla "Zakončení sezóny" na rozloučenou v červnu v den vysvědčení, tam jsme uzavřeli skvělou sezónu i školní rok dohromady.

Uplynulou sezónu hodnotíme velice kladně, naše základna se stabilizovala, rodiče spolupracovali na výborné úrovni a chlapci měli chuť trénovat (vysoká docházka na trénink), co jiného si přát…

Děkujeme všem zainteresovaným lidem za výpomoc a přízeň…


ČLÁNKY + TURNAJE 

FOTKYSOUSTŘEDĚNÍ RADŇOVICE


VÝLET NA EXTRALIGU


TRÉNINK S RODIČI


TRÉNINK S ČERTY


ZAKONČENÍ SEZÓNY 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS