Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příprava na sezónu proběhla na Vysočině

26.08.2019 | Jiří Obršlík

Minižáci + mladší žáci...

Minižáci a mladší žáci se rozhodli zahájit přípravu na nadcházející sezónu 2019/2020 v příjemném a známém prostředí Vysočiny u trenéra Kamila Z. v Radňovicích. Zájem o soustředění byl veliký (25 hráčů) a tak se rozdělilo na dvě skupiny a to kategorii minižáků 17.-21.08.2019 a 21.-25.08.2019 kategorii mladších žáků = hráči věkem mladší žáci + minižáci (kteří by měli hrát soutěž mladších žáků, ikdyž věkem jsou ještě minižáci).

Pobyt byl pojat jako takový teambuilding před náročným soutěžním rokem, atletická + kondiční příprava, ukázka míčových kolektivních her a zejména snaha o motivaci jednotlivců v rámci kolektivu při práci na tréninku.

Neoficiální název výpravy zněl EXPEDICE Harusák, kde bylo cílem zdolání vrcholu jménem Harusův kopec, na který vede test zdatnosti. Test absolvovali všichni přítomní hráči, tudíž můžeme expedici=výpravu nazvat jako úspěšnou…

Úspěšná byla i v ostatních aspektech, ve zdraví jsme se vrátili domů, skvěle jsme si zatrénovali, užili legraci, ale i menší dril, který je potřeba, nejsme totiž kroužek, ale sport…

Mimo Harusák si chlapci vyzkoušeli softball, ragby, lanové překážky, střelbu z tréninkových zbraní na biatlon, Spartan Race, hod krikeťákem, skok do dálky, běh 60m, běh 100m, běh 300m…

Ve většině aktivitách jsme se snažili nesoutěžit mezi hráči=spoluhráči, ale pokořit zejména sama sebe a zlepšovat své výkony=výsledky, jen na poslední den jsme si nechali oblíbený závod Spartan Race, který měl konečné pořadí, jemuž u minižáků vévodil Lukáš Urban a u mladších žáků Šimon Kadaňka.

Ještě nesmím zapomenout na bodovací soutěž o nejlépe uklizený a udržovaný pokoj v čistotě a pořádku během pobytu, tam u první skupiny zvítězil pokoj s obsazením Šimon Švancara + Kryštof Konečný, u druhé skupiny David Zajíček + Vítek Stehlík.


Děkujeme všem za podporu a dary...


Trenéři:

Jiří Obršlík, Kamil Zajíček, Ondřej Slavík, Aleš Konečný

Lékařský dohled, fyzioterapeut:

Jana Kouřilová

Výživový specialista:

Hana Obršlíková


MOŘE FOTEK skupina č.1

MOŘE FOTEK skupina č.2

SKUPINA číslo 1


SKUPINA číslo 2NAŠI HONZOVÉ - zleva Jéňa, Jenda, Honza, Fráňa, malý Honzík

Běh na 300 m
Náš cíl = Harusák

Vítěz Spartan Race skupina č.1


Vítězové Spartan Race skupina č.2


Nejlépe uklizený pokoj během pobytu skupina č.1


Nejlépe uklizený pokoj během pobytu skupina č.2
MOŘE FOTEK SKUPINA č.1

MOŘE FOTEK SKUPINA č.2 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS