Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězné utkání mladších žaček v Měníně

07.09.2019 | Lenka Hájková

Mladší žákyně

V deštivém sobotním odpoledni nastoupily k prvnímu mistrovskému utkání nové sezóny mladší žákyně. Nově sestavené družstvo z děvčat ročníků 2007 a 2008 odjíždělo do Měnína, kde se utkání hrají venku. Většinu zápasu jsme odehrály za lehkého mrholení, konec zápasu však již za vydatného deště. I tak ivančická děvčata vstoupila do utkání odhodlaná se poprat o první vítězství. Do sedmé minuty byl stav utkání 0:0, když si obě družstva zvykala na mokrý balon a klouzající povrch pod nohama. Pak se již prosadily naše holky a do konce poločasu vedly 7:1. Ve druhém poločase již žádné překvapení nedovolily a utkání dotáhly k vítězství 17:3. Musíme uznat, že začínající děvčata a chlapci z Měnína naše holky moc neprověřili, ale z naší strany byla vidět především týmová hra a snaha pomáhat si, která většinou skončila pěknými góly v síti soupeře. Stále však máme na čem pracovat a co zlepšovat. Již za 14 dnů, v neděli 22. 9., nastoupíme na domácí palubovce proti děvčatům z Velké nad Veličkou, které nás určitě prověří daleko víc.

Měnín – HK Ivančice            3:17 (1:7)

Sestava a branky:

Zelinková Nela, Ambrožová Tereza – Svobodová Viktorie 7, Knotková Klára 4, Halúzková Kristýna 1, Dotramy Mya, Zajícová Klára 1, Urbanová Petra 3/1, Nováková Adéla, Doležalová Kristýna, Maturová Karolína 1

 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS