Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První soutěžní utkání

14.09.2019 | Jiří Obršlík

Mladší žáci...

HK Ivančice : TJ Sokol Telnice   10:34 (5:13)

Mladší žáci po roční odmlce zahájili soutěžní sezónu, kde na ně na domácí palubovce čekal na úvod těžký soupeř z Telnice. Favorit soutěže nám nedal mnoho prostoru ke hře a ve všech aspektech hry nás přehrával, byla zde vidět větší herní zkušenost, fyzická vyspělost a věkový rozdíl. I přesto všechno jsme odehráli z našeho pohledu dobré utkání v rámci své herní vyspělosti a věku hráčů, jenž polovinu družstva tvořili věkem minižáci. Utkání nám ukázalo mnoho chyb z naší strany a individuálních nedostatků, ale také bojovnost a možnost prosadit se i proti lepšímu soupeři. Nakonec se nám podařilo vstřelit 10 branek a tuto střelbu rozmělnit na celé družstvo. Další utkání nás čeká v neděli 22.09.2019 v Hostěrádkách v 09:15.

Sestava:
Šrámek Jan (brankář), Obršlík Jan (1), Slavík Miloslav (1), Dokoupil Adam (3), Kadaňka Šimon (2), Stehlík Vítek, Novák Oldřich (1), Baláš Jan (brankář), Vérosta Daniel, Zajíček Filip (1), Korvas Štěpán (1), Vítámvás Adam 

Trenéři:
Obršlík Jiří, Zajíček Kamil

FOTKY 
Nábor
Hledáme děvčata a chlapce

ročníky 2011 a mladší

Přijďte mezi nás!!!

VÍCE INFORMACÍ TADY!

ČESKÁ HÁZENÁ!
Partneři
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS