Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Minižačky na turnaji v Praze čtvrté

22.09.2019 | Lenka Hájková

Minižačky

V sobotu 21. září se holky z kategorie mini vydaly na svůj první letošní turnaj v šestkové házené (určeno pro ročníky 2009 a mladší). Kromě domácího družstva Háje Praha nás na turnaji čekala utkání s družstvy DHC Plzeň, Slávia Praha, Strakonice a Milevsko. Utkání se hrála venku za krásného počasí. Nově složený tým předváděl krásnou házenou založenou na týmovém pojetí hry. V našem družstvu se nově objevilo mnoho holek, které na takovém turnaji byly poprvé. Nejmladší členkou týmu byla Nela Kusslová (ročník 2011). Ve všech utkáních byly holky rovnocenným soupeřem. Nakonec rozhodla větší zkušenost a rozehranost soupeřů. Turnaj nám dál cenné zkušenosti a trenérům informaci, na čem je potřeba zapracovat do dalšího turnaje. Děkujeme všem holkám za prezentaci klubu a rodičům za podporu. Trenéři Luboš a Karel.

 

Sestava: Barbora Hojsáková, Naďa Albrechtová, Viktorie Hrdá, Kristina Feithová, Tereza Kabelková, Justýna Robotková, Julie Široká, Simona Evstafeva, Petra Nováková, Vanesa Halúzková, Nela Kusslová


 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS