Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pohodlné vítězství starších žaček

22.09.2019 | Lenka Hájková

Starší žačky

Házenkářská neděle pokračovala po mladších žačkách utkáním starších kolegyní, které své utkání sehrály taktéž proti družstvu Velké nad Veličkou. Utkání bylo od prvních minut bezpečně v režii našich holek a bylo jen otázkou, na jakém skóre se výsledek zastaví. Po poločase, který jsme vyhrály 18:5, jsme ve druhém poločase nepolevily a v klidu si dokráčely pro vítězství 36:9. Děvčata předvedla hezké kombinace, ale zároveň vytvořila i zbytečné chyby, které by je proti silnějšímu soupeři mohly mrzet. Těch se snad vyvarují v dalším utkání, které odehrají v sobotu 5. 10. ve Veselí nad Moravou.

Sestava a branky:  Fadrná Nikola – Hacarová Adriana 2, Měrková Emma, Kusslová Nikola 6, Svobodová Martina 1, Brustmannová Adéla 9, Kamencová Ema 7, Vavroušková Dorota 2, Klímová Aneta 4, Šteflová Zuzana 1, Cvrkalová Zuzana 4

HK Ivančice - Velká nad Veličkou 36:9 (18:5)