Lenka Hájková | | Žačky

Pohodlné vítězství starších žaček

Starší žačky

Házenkářská neděle pokračovala po mladších žačkách utkáním starších kolegyní, které své utkání sehrály taktéž proti družstvu Velké nad Veličkou. Utkání bylo od prvních minut bezpečně v režii našich holek a bylo jen otázkou, na jakém skóre se výsledek zastaví. Po poločase, který jsme vyhrály 18:5, jsme ve druhém poločase nepolevily a v klidu si dokráčely pro vítězství 36:9. Děvčata předvedla hezké kombinace, ale zároveň vytvořila i zbytečné chyby, které by je proti silnějšímu soupeři mohly mrzet. Těch se snad vyvarují v dalším utkání, které odehrají v sobotu 5. 10. ve Veselí nad Moravou.

Sestava a branky:  Fadrná Nikola – Hacarová Adriana 2, Měrková Emma, Kusslová Nikola 6, Svobodová Martina 1, Brustmannová Adéla 9, Kamencová Ema 7, Vavroušková Dorota 2, Klímová Aneta 4, Šteflová Zuzana 1, Cvrkalová Zuzana 4

HK Ivančice - Velká nad Veličkou 36:9 (18:5)