Lenka Hájková |

Vítězný víkend starších žaček

Starší žačky

V sobotu 19. 10. děvčata zajížděla spolu s mladšími žačkami do Hodonína. Trošku netradičně hrála před svými mladšími kamarádkami, ale ani to nic nezměnilo na jednoznačném vítězství našich barev 33:15. Rozdíl ve skóre mohl být i vyšší, ale zbytečné a stále se opakující chyby v obraně nám to znemožnily.

V neděli 20. 10. se starší žačky po delší době představily na domácí palubovce. Soupeřem jim byla děvčata ze Strážnice. Očekávaly jsme jednoznačný průběh utkání a nic jiného než vysokou výhru našich děvčat. První poločas tomu odpovídal, a tak bylo jen otázkou času, na jakém skóre se stav utkání zastaví. Naše holky se asi „uspokojily“ dostatečným vedením a ve druhém poločase hodně polevily. Soupeř se nám sice o mnoho nepřiblížil, ale výkon děvčat rozhodně nebyl podle našich představ. Pozitivem utkání je snad jen to, že se na hřiště dostala všechna děvčata, která k utkáním nastoupila, a na domácí palubovce dokonce Lída Nováková vsítila svoji první branku. Doufejme, že děvčata za týden v Bohunicích předvedou lepší výkon.

HK Hodonín – HK Ivančice 15:33 (7:15)

Sestava a branky: Hacarová 4, Nováková L., Kusslová 5, Weberová 3/2, Svobodová M. 1, Brustmannová 6, Kamencová 5, Vavroušková 3, Klímová 3, Šteflová 2, Fadrná, Cvrkalová 1

HK Ivančice – DDM Strážnice 38:16 (26:7)

Sestava a branky: Hacarová 1, Nováková L. 1, Kusslová 3, Weberová 5/3, Svobodová M. 4, Brustmannová 5, Kamencová 6, Vavroušková 6/1, Klímová 1, Dohnalová 1, Šteflová 1, Fadrná 1, Cvrkalová 3