Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žačky na turnaji v Praze

04.11.2019 | Lenka Hájková

Starší žačky

V pátek 1. listopadu odjíždělo téměř kompletní družstvo starších žákyní na třídenní turnaj do pražských Hájů. Chyběla nám pouze dlouhodobě zraněná Nela Weberová, a tak jsme od děvčat očekávaly bojovné a týmové výkony. Bohužel opak byl pravdou a konečné 7. místo je tak skutečným obrazem předvedených výkonů na turnaji.

Děvčata na turnaji odehrála celkem 8 utkání se soupeři z Třeboně, Havlíčkova Brodu, Písku, Milevska, Kynžvartu, VŠ Plzně, DHC Plzně a domácích Hájů. Z těchto osmi utkání pouze ta s Kynžvartem a Milevskem byla povedená, kdy holky bojovaly na obou koncích hřiště a chtěly vyhrát. I když zápas s Kynžvartem nakonec nedopadl v náš prospěch. O ostatních zápasech se to bohužel říct nedá. Nedůrazná obrana a bezzubý útok, tak lze asi jednoduše popsat zbylá utkání. Více turnaj nemá cenu hodnotit, snad jen že doufáme v lepší zítřky a daleko lepší výkony v žákovské lize, která začíná koncem měsíce listopadu.

Sestava a branky: Hacarová 6, Nováková L., Měrková, Kusslová 8/1, Svobodová M. 2, Brustmannová 24/1, Kamencová 13, Vavroušková 11/4, Klímová 5/1, Dohnalová 3, Šteflová 5, Fadrná, Cvrkalová 8                                                   

Ivančice – Třeboň 11:16
Ivančice – Havl. Brod 11:11
Ivančice – Písek 12:14
Ivančice – Milevsko 11:10
Ivančice – Kynžvart 13:16
Ivančice – VŠ Plzeň 12:8
Ivančice – DHC Plzeň 10:11
Ivančice – Háje 6:11


Konečné pořadí turnaje:

  1. TJ Lázně Kynžvart
  2. HC Háje Praha
  3. Jiskra Třeboň
  4. Sokol Písek
  5. DHC Plzeň
  6. Jiskra Havlíčkův Brod
  7. HK Ivančice
  8. HC Milevsko
  9. Slavia VŠ Plzeň 
 
HK Ivančice - kontakt: ivancicehazena@gmail.com RSS