Lenka Hájková | | Žačky

Poslední podzimní mistrovská utkání žaček

Mladší + starší žačky

Netradičně v sobotu 9. listopadu odehrály mladší i starší žačky svá poslední utkání podzimní části sezóny. Již od 8:30 hod. vyběhly na palubovku mladší žačky. Nevím, jestli to bylo brzkou hodinou, nebo přizpůsobením se soupeři, kdy jsme prvních 10 minut nedaly branku a po hřišti jsme spíše chodily, než běhaly. Naštěstí se děvčata včas probudila a skóre do konce prvního poločasu otočila ve svůj prospěch (8:2). Ve druhém poločase jsme předvedly několik pěkných akcí, ale také spoustu ztracených míčů. Soupeřkám z Kuřimi se však utkání již zdramatizovat nepovedlo a po tomto vítězství tak přezimujeme na 2. místě. Na podzim nás ještě čeká třídenní turnaj v pražských Hájích v termínu 6. – 8. prosince.

Starší žačky ke svému utkání s Kuřimí přistoupily zodpovědně a ani na chvilku nedaly početnému množství diváků prostor pochybovat o vítězi utkání. Během úvodních 10 minut jsme si vytvořily dostatečný náskok, který jsme po celé utkání navyšovaly. Každá hráčka tak v zápase dostala svůj prostor na hřišti. V tomto kalendářním roce nás na přelomu listopadu a prosince čeká ještě 1. kolo Žákovské ligy. V tuto chvíli ještě nevíme, kam budeme cestovat a ani s kým se v tomto kole utkáme.

Starší žákyně:

HK Ivančice – SK Kuřim 27:12 (16:4)

Sestava a branky: Hacarová 4/1, Nováková L., Měrková, Kusslová 5, Vavroušková 3, Svobodová M. 1, Brustmannová 4, Kamencová 3, Klímová 1, Dohnalová 1, Šteflová 2, Fadrná, Cvrkalová 3

Mladší žákyně:

HK Ivančice – SK Kuřim 12:8 (8:2)

Sestava a branky: Zelinková, Svobodová V. 1, Knotková 2, Halúzková, Dotramy 2, Zajícová 4/1, Urbanová 2, Nováková A., Doležalová 1, Maturová, Ambrožová